Baristické a barmanské školenia a kurzy

Vo vlastnom školiacom centre Vám ponúkame možnosť preškolenia začínajúcich ale aj aktívnych baristov a barmanov. Školenia – kurzy sú tématicky rozdelené do jednotlivých častí s cieľom ozrejmiť postupy pri príprave kávy, kávových nápojov, latte art, koktailov, limonád… Výuka pozostáva z teoretickej časti no najmä sa snažíme o interaktívnosť, takže prvoradý je tréning a praktické ukážky. Úspešní absolventi kurzu obdržia Certifikát.

Vypracovanie nápojového menu

Správne rozmiestnenie barového zázemia, nastavenie baristickej a barmanskej časti Vám v konečnom dôsledku šetria čas a peniaze. Poradíme Vám ako správne zorganizovať barové zázemie a na mieru podľa Vašich požiadaviek navrhneme Vaše nápojové menu. Okrem tradičných druhov nápojov Vás zaškolíme do množstva netradičných sezónnych trendy nápojov a koktailov na základe kávy, čaju, čokolády.

Zážitková prezentácia

Po dohode s Vami vieme zrealizovať zážitkovú prezentáciu našich produktov u Vás na prevádzke. Prezentácia je zameraná na ukážku netradičných možností práce s daným produktom spojená s ochutnávkou pre Vašich hostí.