Kávovary

Sme presvedčení, že kvalitný kávovar a mlynček so stabilným a konzistentným mletím sú dôležitou súčasťou každej dobrej kaviarne alebo moderného bistra či reštaurácie. Preto v našej ponuke nájdete značky spoľahlivých kávovarov od firiem FAEMA a LA SPAZIALE a mlynčeky od firiem MACAP, MAZZER alebo BARATZA. Potrebujete nový kávovar na leasing, za odbery alebo používaný? Vieme Vám pripraviť ponuku, ktorá Vám sadne na mieru podľa Vašich požiadaviek.

ASCASO BARISTA

ASCASO BARISTA

Handmade kvalita priamo z Barcelony od roku 1962. Extrémne vysoká kvalita materiálov, vkusný dizajn, dôkladné testy. Automatické ovládanie nastavenie porcií, LED podsvietenie, farebné prevedenie biela, čierna, inox. Nastaviteľná predinfúzia, ohrev šálok, manuálne nastavenie teploty a tlaku čerpadla, výškovo nastaviteľné nožičky, nerezový boiler (inox). Prevedenie I, II a III páka.

FAEMA E98

FAEMA E98

Elegantný, robustný a ľahko ovládateľný automatický kávovar vybavený mikro-procesorom pre jednoduché programovanie kávy a horúcej vody. Disponuje výkonnými, pevnými tryskami, ktoré mjú termosifónový systém. Bojler pokrýva fólia Ruvecoteck, ktorá zabraňuje uvoľňovaniu ťažkých kovov do vody. Má spoľahlivý a vysoko výkonný termálny systém. Tlačidlá na ovládacom panely sú s LED diódami. Prevedenie II a III páka.

faema-enovaMaly

FAEMA ENOVA

Enova je jeden z novších modelov ikonickej značky Faema. Spoľahlivý pracant ENOVA disponuje osvedčenými patentami. Smart Boiler optimalizuje horúcu vodu a paru nielen pri intenzívnom používaní. Nastaviteľný termoregulačný systém každej výdajnej hlavy, nastaví teplotu každej hlavy pre rôzne druhy kávy, resp. jej zmesi. Ruvecoteck úprava boilera protektívnou vrstvou, ktorá zamedzuje uvoľňovaniu ťažkých kovov do vody. Možnosť v prevedení I,II a III páka.

FAEMA TEOREMA

FAEMA TEOREMA

Dizajnový, kompaktný automatický espresso kávovar so zabudovaným mikroprocesorom pre jednoduché programovanie dávkovania kávy a teplej vody. Kotol je vybavený patentovaným systémom Smart Boiler a je izolovaný špeciálnym materiálom, ktorý znižuje tepelné straty. Ďalej disponuje USB portom na aktualizáciu softvéru stroja, sťahovanie údajov a má Bluetooth. Zelený kávovar: softvérové funkcie pre úsporu energie, technológia LED s nízkou spotrebou, vyrobený z recyklovateľných materiálov. Prevedenie II a III páka.

faemae61maly

FAEMA E61

Evergreen s nezameniteľným dizajnom, ktorý prerástol v ikonu a spôsobil revolúciu v príprave espressa. Vyrobený v roku 1961 ako prví espresso kávovar s elektromechanickým čerpadlom a termo-výmenným systémom. Geniálny systém garantovania stabilnej kvality espressa, kapacity pary a horúcej vody vďaka patentovanému výmenníkovému systému. Regulácia teploty vody na espresso, na každej výdajnej hlave kávovaru zvlášť. Excelentní espresso vďaka predextrakcii v infúznej komore. Ruvecoteck úprava boilera protektívnou vrstvou, ktorá zamedzuje uvoľňovaniu ťažkých kovov do vody. Možnosť v prevedení I,II a III páka.

FEAMA E71

FEAMA E71

Nová vlajková loď rady Faema. Elegantný dizajn, moderný a zároveň pripomnajúci tradíciu Faema E61 navrhnutý štúdiom Giugiaro Design. Vďaka ergonomickej páke má barista úplnú kontrolu nad celým procesom prípravy kávy nastaviteľný čas kvitnutia (blooming), predinfúzie, celkový čas extrakcie. Sitká s kalibrovanými otvormi, ovláddanie intenzity pary, USB port, WiFi telemetria … Prevedenie II a III páka.

BARATZA SATTE 270

BARATZA SATTE 270

Mlynček Sette 270 ponúka 30 krokov makro nastavení a plynulé jemné nastavenie. V podstate, volíme veľkosť mletia pomocou makro mierky a potom nastavíme mikro nastavenie. Mlynček je vybavený ovládacím panelom, kotrý obsahuje 3 tlačidlá a LCD obrazovku. Môžeme si ľahko naprogramovať dávku s vysokou presnosťou na 0,1 g. Mlecie kamene oceľové 40 mm konické. Mlynček je vhodný na prípravu espressa ako aj na alternatívne metódy.

MAZZER

MAZZER

Výrobca veľmi spoľahlivých, robustných dizajnových mlynčekov na kávu s priamym mletím určených pre veľké kaviarne. Vysoká životnosť, ľahké a intuitívne nastavenie a programovanie. Dávkovanie kávy na jednu alebo dve porcie priamo do páky kávovaru. Zabudované digitálne počítadlo namletých porcií. Priemer mlecích kameňov 64 – 83 mm. V ponuke všetky modely.