Café Reserva

100% Rainforest

Sme dodávateľ kávy Café Reserva a profesionálnych kávovarov do kaviarní.

rainforestalliance
Unikátna chuť, unikátná aróma, unikátny pôvod
Aby chuť kávy CAFÉ RESERVA bola jedinečná, vybrali sme pre naše zmesi zrnká kávy vypestované iba na malých plantážach v rovníkovej Afrike, Indii alebo Strednej a Južnej Amerike. Všetky naše dodávateľské farmy sú držiteľom pečate Rainforest Alliance Certified™. Kávovníky na týchto farmách rastú prirodzene v tieni dažďových pralesov. Káva sa tu pestuje bez použitia umelých pesticídov,herbicídov alebo chemických hnojív. Tieto pestovateľské postupy pomáhajú udržiavať zdravé životné prostredie a prispievajú k ochrane čistej podzemnej vody.

cafeReservaZelena
Café Reserva
100% Rainforest

Miesto pôvodu:
rovníková Afrika a India

Zmes pre skutočných milovníkov kávy s autentickou a jedinečnou vôňou pripomínajúcou najjemnejšie korenie ako je škorica, kakao a sušené ovocie.

cafeReservaRuzova
Café Reserva
Gourmet

Miesto pôvodu:
Stredná a Južná Amerika, India

Zmes jemných káv Arabica z Ameriky dáva káve unikátny nádych ovocnej a sladovej chuti, ktorú zvýrazňuje indická Robusta s pretrvávajúcou chuťou korenia a kakaa. Všetko podporuje talianské praženie napomáhajúce vytvoriť bohatú a pretrvávajúcu „cremu“.

 

Podpora predaja

podporaCafeReserva

 

kavovar

Kávovary Faema

Talianska spoločnosť Faema vyrába kávovary s nezameniteľným dizajnom a inovatívnou technológiou už od roku 1945. Vášeň pre každý detail sa prejavuje v mimoriadnej spoľahlivosti kávovarov a v bezkonkurenčnej úrovni zákazníckej podpory prostredníctvom profesionálneho servisu. Faema je ideálnou syntézou elegancie a excelentného servisu o čom svedčí množstvo verných baristov po celom svete.

 

Baristické pomôcky

Ponúkame Vám možnosť nákupu baristických pomôcok. V našej ponuke nájdete kanvičky na mlieko rôzne veľkosti, tamper na kávu a čistiace pomôcky PULLY CAFF na čistenie kávovaru a mlynčeka na kávu.

Tampre na kávu

TAMPRE

Elegantné tampre s drevenou rúčkou.
Veľkosť: 53 mm, 58 mm

KONVIČKY NA MLIEKO

KONVIČKY NA MLIEKO

Od popredného výrobcu MOTTA. Ideálne na techniku latte art. V prevedení nerez a teflón.
Objem: 25 cl, 35 cl, 50 cl, 75 cl a 100 cl

ÚPRAVA VODY

ÚPRAVA VODY

Vodné filtre BWT Bestmax sú optimálnym riešením pre úpravu vody s viacstupňovou filtráciou. Takto upravená voda zaručí stabilnú chť kávových nápojov, zároveň chráni kávovar pred vodným kameňom a predlžuje jeho životnosť.
Filtre vo veľkosti: M, L, XL, 2XL

CHÉMIA NA ČISTENIE KÁVOVAROV

CHÉMIA NA ČISTENIE KÁVOVAROV

Profesionálne čistiace prostriedky určené na údržbu kávovarov a mlynčekov.
PULY CAFF Plus
Prášok na čistenie kávovaru 900 g

PULY CAFF Plus
Prostriedok na čistenie trysiek a automatických cappuccinátorov, odstraňuje usadeniny mliečnych bielkovín 1000 ml

Urnex Grindz
Granule na čistenie mlynčeka odstraňujúce mastné usadeniny