Čaj Dilmah tseries-series

Ručne zberaný, ručne balený pravý čaj

Je kolekcia čajov, ktoré osobne vybral Merrill J. Fernando, zakladateľ firmy Dilmah ako hold milovníkom čaju. Je to kolekcia sypaných čajov balených do elegantných hodvábnych vrecúšok, odrážajúca farby života, oslavujúca jedinečnosť a chuť čaju, nazberaného v tých najvýnimočnejších čajových záhradách celého sveta. Predstavte si kolekciu čajov tak rozdielnych, tak jedinečných, že spôsobia revolúciu vo svete čaju.

Pre viac informácií o čaji Dilmah navštívte naše stránky www.dilmah.sk

Zelené čaje

hyson

Zelený Cejlónsky Čaj
Ceylon Young Hyson Green Tea

Delikátny zelený cejlónsky čaj pestovaný vo výške 1400 metrov nad morom. Jemný, ľahký, svieži zelený čaj s nádychom sladkosti. Tento druh čaju je ideálny piť v priebehu jedla alebo ako relaxačný poobedný nápoj.
Balenie: 30ks x 2g

jasmine

Zelený Čaj s Kvetom Jazmínu
Green Tea with Jasmine Flowers

Jemný zelený čaj so svetložltým výluhom prirodzene obohatený výraznou vôňou a chuťou kvetu jazmínu. Táto prírodná kombinácia je osviežujúcim a lahodným nápojom, ktorý neutralizuje ústa a pomáha udržať svieži dych.
Balenie: 30ks x 2g

sencha

Zelený Čaj s Citrónovou Trávou a Mätou
Sencha with Lemongrass & Peppermint

Voňavé a osviežujúce spojenie jemného zeleného čaju Sencha s citrónovou trávou a mätou predstavuje vysnený čajový zážitok. Elegantný zelený čaj sa krásne dopĺňa s jemnou citrusovou príchuťou a sviežosťou mäty.
Balenie: 20ks x 2g

marocanmint

Zelený Čaj s Marockou Mätou
Maroccan Mint Green Tea

Jemný, povzbudzujúci a aromatický nápoj. Kombinácia pravého zeleného cejlónskeho čaju  s jemne sladkou vôňou a chuťou lístkov marockej mäty vytvára lahodný, aromatický a povzbudzujúci dar prírody.
Balenie: 30ks x 2g

Zelený Čaj s Liči a Zázvorom, Green Tea with Lychee & Ginger

Zelený Čaj s Liči a Zázvorom
Green Tea with Lychee & Ginger

Lahodné spojenie nasládlej chuti ovocia liči, korenistých tónov zázvoru a jemného zeleného ceylónskeho čaju. Veľmi ľahký zelený čaj s hrejivou dochuťou, vhodný na celodenné popíjanie, alebo ako súčasť detoxikačnej kúry.
Balenie: 50ks x 2g

100% Ovocné čaje

Dilmah - Ovocný čaj z Kvetu Bazy, Škorice a Jablka - Elderflower with cinnamon and apple

Ovocný čaj z Kvetu Bazy, Škorice a Jablka
Elderflower with Cinnamon and Apple

Vôňa letného bazového kvetu v úžasnej kombinácii so sladko kyslou chuťou zeleného jablka a ceylónskej škorice. Veľmi osviežujúca, vyvážená bezkofeínová infúzia.
Balenie: 40ks x 2g

Dilmah - Ovocný čaj z Čučoriedok a Klinčeka - Natural infusion of Blueberry and Clove

Ovocný čaj z Čučoriedok a Klinčeka
Natural infusion of Blueberry and Clove

Veľmi svieža kombinácia čučoriedok, lesného bobuľového ovocia a ceylónskeho klinčeka. Voňavý tmavo-červený bezkofeínový výluh chutného lesného ovocia s dochuťou klinčeka.
Balenie: 50ks x 2g

Bylinné čaje

kamilka

Čaj z Kvetov Kamilky
Pure Chamomile Flowers

Kamilka je jemná relaxačná bylina používaná v Európe po storočia k príprave liečivých nápojov. Vďaka upokojujúcim účinkom, znamenitej vôni a jemnej chuti sa tento prírodný bezkofeínový nápoj najčastejšie konzumuje pred spaním.
Balenie: 20ks x 2g

roibos

Prírodný Organický Čaj z Rooibosu
Rooibos Pure Natural Organic

Rooibos je tradičný juhoafrický bylinný nápoj. Jedná sa o prírodný bezkofeínový nápoj bohatý na zdraviu prospešné antioxidanty. Jeho chuť je jemná, ľahko orechová so sladkým nádychom.
Balenie: 30ks x 2g

roseship

Čaj zo Šípky a Kvetov Ibišteka
Natural Rosehip with Hibiscus

Angličania si na šípkach pochutnávajú už od počiatkov histórie. Ich trpkastá chuť je pri tejto kombinácii zjemnená kvetom ibišteku. Je známe, že sa jedná o bohatý zdroj prirodzených antioxidantov a vitamínu C.
Balenie: 20ks x 2g

Dilmah - Čaj z Mäty, Škorice a Klinčeka - Pepermint, Cinnamon and Clove

Čaj z Mäty, Škorice a Klinčeka
Pepermint, Cinnamon and Clove

Iskrivá, povzbudzujúca a veľmi delikátna kombinácia mäty, škorice a klinčeka. Táto prírodná bezkofeínová infúzia plná blahodárnych antioxidantov vytvára veľmi komplexný nápoj so silnými protizápalovými účinkami.
Balenie: 40ks x 2g

Čierne čaje a Čierne čaje s príchuťou

ceylon

Čierny Cejlónsky čaj
Supreme Ceylon Single Origin Tea

Je najtypickejším cejlónskym čajom, ktorý sa vyznačuje silou, farbou a výrazným charakterom. Cejlón býval čajovou záhradou britského impéria a ponúkal iskrivé, chuťovo výrazné čaje, ktoré tento nápoj v 19. storočí preslávili v celej Európe.
Balenie: 30ks x 2g

earlGrey

Čierny Čaj Earl Grey
Original Earl Grey

Earl Grey je povestným čajom, nazvaným po bývalom britskom ministerskom predsedovi, Charlesovi druhom grófovi z Grey. Tento nápoj je kombináciou veľmi výrazného jednodruhového čaju a príchute bergamotovej silice citrusovníka pestovaného v talianskej Kalábrii.
Balenie: 30ks x 2g

mangojahoda

Čaj s Mangom a Jahodou
Mango Strawberry

Čaj vyznačujúci sa intenzívnou arómou tónov tropického manga a jahody, kombinujúc sa v dokonalej rovnováhe s čajovými lístkami cejlónskeho vysokohorského čaju.
Balenie: 30ks x 2g

peach

Čaj s Broskyňou
Peach

Príjemná ovocná chuť broskýň s jemne nasládlou vôňou, zvýraznená elegantnou a iskrivou farbou nálevu jedného z najkvalitnejších cejlónskych čajov Ceylon Pekoe.
Balenie: 30ks x 2g

Podpora predaja

tseriesKartaNovaM
Menu karta t-Series
prezenterM
Drevený prezentér na 12 druhov čaju
tseries-salka-maly
Porcelánová šálka s podšálkou, objem: 350 ml