MOCCAMASTER KBG 741MOCCAMASTER KBG 741

Stvorený pre prípravu dokonalej šálky kávy. Záruka 5 rokov. Nádherný dizajn a výborná káva. Moccamaster patrí k najlepším zariadeniam na prípravu filtrovanej kávy na trhu. Kávu môžete pripravovať pri teplote 92°- 96°C. Spodná ohrevná platňa zabezpečuje, že káva bude stále teplá a pritom sa nebude prepaľovať, je udržiavaná pri teplote 80°- 85°C. Tento kávovar má SCA (Specialty Coffee Assn.) certifikát. Objem nádoby: 1,25 l. Rôzne farebné prevedenia.

JOHNY ARABIC COFFEE MACHINEJOHNY ARABIC COFFEE MACHINE

Unikátne zariadenie na prípravu pravej arabskej alebo tureckej kávy. V originále sa volá dzezve/ibrik. Tradičný a storočia známy spôsob prípravy kávy na piesku sa dostáva späť do moderných kaviarní. Ak sa chcete odlišovať a hosťom ponúknuť dokonalý zážitok, ako si vychutnať kávu, tak toto je presne to, čo hľadáte. Dodáva sa s dvoma alebo jednou džezvou na prípravu arabskej kávy a jedným vreckom špeciálneho piesku. Modely: AK/8-1, AK/8-3, AK/8-5.

JOHNY DRINK MIXER ΑΚ/2-2ΤAjohnyDrinkMaly

Profesionálny mixér, alebo vhodnejší názov frapovač, ideálný na prípravu frappé, milkshake, ľadových káv, miešaných nápojov. Dvojrýchlostný vypínač, výkonný motor (400W) s bezpečnostnou tepelnou poistkou. Dodáva sa s nádobou z tvrdeného plastu, objem 1lit. Farba čierna, otáčky 14000/20000, váha 4kg, rozmery 17/17/46.

UGOLINY MICROugolinyMicroMaly

Veľmi kompaktný a spoľahlivý výrobník studených krémových nápojov ako sorbet, ľadová káva, jogurt, granita. Priestorovo veľmi úsporný, umožňuje prípravu malého množstva produktu, aby sa zabránilo plytvaniu. Je vybavený nádobou 3 lit. Farba biela, nastaviteľný termostat, váha 18kg, rozmery 18/47/51.

UGOLINY VÝROBNÍK HORÚCEJ ČOKOLÁDYvyrobnikCokoladyMaly

Profesionálny výrobník horúcej čokolády. Odnímateľná nárazu vzdorná nádoba vyrobená z polykarbonátu bezpečného pre styk spotravinami. Veko nádoby má mriežku pre odvetranie. Vyhrievaná nádoba rýchlo rozpúšťa čokoládu. Je vybavený 3 lit. nádobou. Farba čierna, nastaviteľný termostat, váha 5 kg, rozmery 24/29/41.

HOZSHIZAKI VÝROBNÍK ĽADUHOZSHIZAKI VÝROBNÍK ĽADU

Veľmi spoľhlivý výrobník kockového ľadu. Ľad chladený vzduchom s nízkou spotrebou vody a energie. Produkuje tvrdé, krištáľovo číre kocky ľadu. Vhodný pre umiestnenie pod pracovnú dosku. Uzavretý vodný okruh ponúka maximálnu ochranu pri výrobe ľadu. Generátor riadený mikropočítačom. Polyuretánová penová izolácia pomáha zachovať vysokú kvalitu a konzistenciu vyrobeného ľadu. Ľahká údržba, nerezové prevedenie, ľahko čistiteľný vzduchový filter, odnímateľné tesnenie dverí.
Modely: IM21, IM30, IM54